trende

Tente Sistemleri

Tente Sistemleri

Sabit Tente

Sabit tente sistemi açık alanlarda pratik ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Demir propfil ile oluşturulan iskelet karkasa gemici ipi olarak bilinen dayanıklı iplerle sabitlenerek yapılan bir sistemdir.

Sabit tente sisteminin alt kısımları da cam yada farklı kapama sistemleriyle kapatma imkanı sağlamaktadır.

Mafsallı Tente

Manuel sistem ve motorlu olarak kullanılabilen bir tente sistemidir. Manuel olarak çıkardığımız mafsallı tente de teknolojiye ayak uydurarak motor takılabilir bir sisteme dönüştürülmüştür. Tek tuşla açılıp kapanma olanağı sağlamaktadır. En büyük özelliği ve avantajı ise kapandığı takdirde minimum alan kaplıyor olmasıdır.

Çift Açılır Tente

Bu model tente sistemi taşıyıcı ayaklar orta bölüme sabitlenir, iki tarafa açılan kumaş sistemi sayesinde koruma ve gölgelendirme alanı daha da genişlemiş olur. Açılım sistemi kuşların kanat açılımına benzetilebilir.

Dekoratif Tente

Cafe, restauran, otel vb. iş yerlerinin önünde iş yeri ismi yazılarak tabela görevi üslenen dekoratif tente sistemi ev balkonları, kapı önleri gibi alanlarda da yağmur ve güneş korumalığı olarakta üzerine düşen görevleri yerine getirmektedir.

Pergola Tente

Ekonomik, kaliteli, dayanıklı ve estetik görünümlü dış mekanlarda tüm hava şartlarına dayanıklı açılır-kapanır bir sistemdir. Yüzlerce değişik renk seçeneği ve özel üretim blockkout kumaşı ile hertürlü dış mekandaki açık alanlarınızı kapatarak şık, kullanışlı ve konforlu bir kapalı alan elde etmiş olursunuz.

Pergole tente sistemi sadece cafe restaurant gibi yerlerde değil evlerde de uygulana bilen bir sistemdir. Teras, bahçe, havuz başı, çatısı mevcut olmayan balkonlarda da rahatlıkla kullanılabilen bir sistemdir. Her türlü alanın ölçülerine göre özel üretim yapılabilmektedir.

Körüklü Tente

Körüklü tenteler en fazla kullanılan ve kullanışı oldukça kolay olan tentelerin başında gelir. Bu tenteler sayesinde dışarıda kullandığınız alanın genişliği de ekstra artar. Ayrıca tenteniz sayesinde tenteyi kullandığınız yerin görünüşü de daha fazla güzelleşir. Körüklü tente kullanımı sayesinde kullandığınız alanların gölge olan tarafları da artacaktır. Bu sayede eğer dükkan önünde kullanacaksanız ürünlerinizi güneş ışığından koruyabileceğiniz için daha fazla ürünü teşhir etme olanağı bulursunuz. Ayrıca bu tip tentelerin sizlere sunduğu farklı avantajlar da vardır.

Bunlar:

 • Montajları son derece kolaydır,
 • Tentenin sistemi hem yumuşak hem de oldukça sessiz çalışmaktadır,
 • Kapladıkları alanlar oldukça geniştir,
 • Çok fazla kablo kullanmanıza gerek kalmaz.

Bu özellikleri sayesinde de bu tenteleri tercih edebilirsiniz. Ürettiğimiz tenteler kesinlikle görüş alanlarınızı kapatmamaktadır. İstediğiniz kadar açabilir ve kapatabilirsiniz. Yani tentenin öne doğru ne kadar kapanacağına siz karar verirsiniz.

Körüklü tente fiyatı hakkında araştırma yaptığınızda da görebileceğiniz gibi bu tip tenteler imalatı en zor olan tentelerin başında gelir. Yani işçilik oranı çok fazladır. Ancak fiyatına baktığımızda bu zorluğuna rağmen diğer tentelerin birçoğundan daha uygun fiyatlara satılmaktadır.

Karpuz Tente

Karpuz tente ürünlerimiz, isminden de anlaşılabileceği gibi yuvarlak şekillidir. Böylece binanın dışına çok rahat bir şekilde monte edilebilir. Bu tenteler, yukarı doğru açılır kapanır olarak üretilebilmektedir. Ürünlerimizi müşterilerimizin dilediği şekilde üreterek sunmaktayız. Karpuz tentelerin kenarlarında bulunan özel mekanizma sayesinde dilediğiniz zaman kapanmasını ve açılmasını da sağlıyoruz.

Karpuz tente fiyat açısından pek çok cebe hitap etmektedir. Açılır kapanır büyük tentelerin yapılması imkansız olan yerlere, karpuz tenteler monte edilerek hem şık hem de modern bir hava katılabilir. Üretimini kendimiz sağladığımız karpuz tentelerimiz, yağmur suyu geçirmemekte, altında kalan kısmı korumaktadır. Günümüzde pek çok işletme tarafından bordo renkleri tercih edilse de işletmenin marka rengine göre de ürünlerin imalatı sağlanmaktadır.

Kasetli Tente

Kapandığında kumaş ve mekanizmanın tamamen içinde kaldığı kasetli tente, uzaktan kumandalı tüm motorla çalışan modern ve teknolojik bir üründür. Sadece gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici tasarımı ile cephelere estetik bir görünüm katar. Katlanabilir olma özelliği ile kumaşının uzun ömürlü olduğu kasetli tente, kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Derli toplu ve düzenli görünümü ile tercih edilmektedir.

Gölgelendirme sistemlerinden biri olan kasetli tente, kullanıcının dilediği zaman açtığı dilediği zaman katlayarak kapattığı bir tente çeşididir. Mafsallı ve körüklü tenteye göre son derece ekonomiktir. Dış mekânlarda otomatik veya manuel seçenekleri mevcuttur. En uygun fiyatlarla şık ve kaliteli kasetli tente siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yarasa Tente

Çeşitli dış faktörlerden ve hava koşullarından etkilenmeyen bir tente sistemi sağlamak temel olarak bir yarasa tentesi şeklidir. Yarasa tenteleri, güneşe maruz kalmayı önlemek için kumaşlar, brandalar, çadırlar ve diğer ürünlerden yapılır. Zaman geçtikçe, bu yarasa tenteleri gittikçe daha güçlü hale gelir.

Bugün, kurumsal konforun vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Yarasa tente sistemi, restoranlar ve işletmeler, oteller ve etkinlik mekanları gibi birçok açık ve kapalı alanda kullanılır.

Yarasa germe kanopi brandası olarak da bilinen yarasa süspansiyonu, bir yarasanın kanatlarından esinlenerek asılı bir yarasa şeklinden yapılmış dekoratif bir tente modelidir. Yarasa Tente modelinde istenen kumaş için istenen şekil sağlanabilir. Yarasa tente sisteminin modeli üçgen, kare, asimetrik ve kubbe şeklindedir. Yarasa tentesi, kar yükü, yağmur yükü ve rüzgar yükü hesaplanarak tasarlanmıştır ve neredeyse tüm hava koşulları için uygundur. Tuval Avrupa’dan ithal edildiğinden, iki tuval arasında siyah film üretilir ve siyah film tek bir kumaş tabakası şeklinde üretilir.

Klasik Tente

Uzun senelerce kullanabileceğiniz tente modellerimiz güneşe, kara ve yağmura dayanıklılık gösterir. Ayrıca klasik tente sistemleri asla güneşi geçirmezler. Tente altına eğer kafe sahibiyseniz masa ve sandalyeleri güvenle koyabilirsiniz. Ayrıca tenteler sizi, yerinden kopma, rüzgardan uçup yırtılma gibi sürprizlerle karşılaştırmaz. Bu noktada da son derece güvenlidir. Klasik tenteyi isteğinize göre kapatabilir ve yine istediğiniz zaman tekrar açarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Tente kolay kullanım özelliğiyle de öne çıkar.

Zaten bu nedenden dolayı uzun yıllardır kullanagelmiş bir üründür. Tentede kullanılma olan malzemelerimiz en az beş sene solmaz. Ayrıca tente üzerine isteğinize göre dükkanınızın ismini de baskı yapabilmekteyiz. Bu sayede tenteyi açtığınız zaman dükkan tabelası gözükmüyor olsa da tentenin üzerindeki isim sayesinde dükkanınızın ismi uzaklardan da görülecektir.

Hizmet Teklif Formu

  13.06.2023
  55
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Design Alüminyum
  Design Alüminyum
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?